• Data rozpoczęcia: 17 listopada 2018

  • Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu

Drogie Koleżanki i Koledzy,
Szanowni Państwo,

Także tej jesieni, już po raz piąty, w imieniu Komitetu Organizacyjnego serdecznie zapraszamy na konferencję Cukrzyca i ciąża, która odbędzie się w dniu 17.11.2018r. w Centrum Biologii Medycznej Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu.

Odpowiadając na Państwa potrzeby, także i w tym roku przewidujemy interdyscyplinarny charakter konferencji, zapraszając do grona Wykładowców uznane Autorytety zajmujące
się diabetologią położniczą. W tym roku chcemy również poświęcić uwagę zagadnieniom związanym z otyłością i ciążą oraz praktycznym aspektom prawidłowego odżywiania i dietoterapii w tych schorzeniach u ciężarnych.

Wzorem lat ubiegłych, chcemy również kontynuować cenioną przez Państwa formułę warsztatów i analizy przypadków klinicznych, które stwarzają możliwości dyskusji praktycznych zagadnień istotnych dla klinicystów chcących jak najlepiej służyć tej grupie ciężarnych.

Wierzymy, że organizowana po raz piąty konferencja spotka się ponownie z Państwa pozytywnym przyjęciem, jako spotkanie naukowo-szkoleniowe szerokiego gremium słuchaczy zajmujących się otyłością, cukrzycą i ciążą, jako forum edukacji, wymiany poglądów i wspólnego wypracowywania rekomendacji, przyczyniających się do zapewnienia nowoczesnej i stojącej na wysokim poziomie opieki medycznej adresowanej do tej rosnącej populacji młodych kobiet.

Zgłoszenia prosimy kierować do p. Magdaleny Owczarczak, na adres mailowy: kontakt@trudnaciaza.pl, z dopiskiem Konferencja „Cukrzyca i ciąża”.

Rejestrować możemy tylko tych uczestników, którzy dołączą dowód wpłaty i wypełniony kwestionariusz zgłoszeniowy.

Koszt udziału w Konferencji: 250,00 PLN
Wpłaty prosimy kierować na konto: 53 1020 4027 0000 1902 0361 4419

Do zobaczenia w Poznaniu!

Prof. dr hab. Ewa Wender – Ożegowska

Kierownik Kliniki Rozrodczości UMP
Prezes Stowarzyszenia na Rzecz Postępu w Medycynie Człowieka.

Program

 

Pobierz formularz zgłoszeniowy